
Barnevelderkippen: vraag en aanbod
Ben je fokker van Barnevelders en heb je regelmatig teveel kippen? Of ben je een liefhebber van deze prachtige kippen en op zoek naar een paar gezellige hennetjes voor een eitje? Dan is deze rubriek precies wat je nodig hebt!
Wij willen graag kippenliefhebbers en fokkers samenbrengen, zodat onze mooie Barnevelders bij de juiste mensen terechtkomen. Hier kun je je overtollige Barnevelders aanbieden of een oproep plaatsen als je op zoek bent naar een paar (fok)kippen.
Vergeet niet om je e-mailadres en/of telefoonnummer erbij te vermelden, zodat geïnteresseerden gemakkelijk contact met je kunnen opnemen. Laten we samen zorgen voor een goed thuis voor onze geliefde Barnevelders!
Reactie plaatsen
Reacties
Hallo! Ik heb op dit moment een broedse kip die ik graag een aantal eieren van de grote barnevelder zou willen laten uitbroeden.
Regio: Tot ongeveer 40km hemelsbreed vanuit Almere (Utrecht, Ede, 't Harde, Kampen, Purmerend, Mijndrecht).
Heeft iemand broedeieren te koop?
E-mailadres: hear_icefall_7a@icloud.com
(dit een een forwarding adres i.v.m. mogelijke spam)
Wij zoeken wat extra vriendjes voor onze dubbelgezoomde Barnevelder krielhaan en 3 krielkipjes. Mocht je in de omgeving Breda voor minimaal 2 kipjes een nieuw adresje zoeken, dan houden wij ons graag aanbevolen. De krijgen een heel fijn thuis.
Ik ben van plan 3 of 4 van deze prachtige hennetjes te nemen, ik ben beginner dus heb nog niets, ik wil begin september beginnen
M. Kinderdijk kan ik wellicht helpen aan Barnevelders, mail maar even naar info@blok-bouw.nl
Wij zoeken barnevelders (geen kriel) in mooie kleuren voor de hobby in een ruim hok en grote tuin. Liefst bevruchte eieren om zelf uit te broeden. Omgeving noord-Nederland
Mijn email. martijnvanhaandel@hotmail.com
Barnevelder krielhanen bruin dubbel gezoomd (geboren 29 maart 2025)
Prachtige Barnevelder krielhanen, kleur bruin dubbel gezoomd, uit zuiver ras. Ze zijn opgegroeid met andere hanen en daardoor goed gewend aan soortgenoten. Geboren op 29 maart 2025, kerngezond en in de bloei van hun jeugd.
Deze hanen zijn tam en eten uit de hand, dus ook ideaal voor liefhebbers die graag tamme kippen in de tuin willen.
Perfect voor iemand die een nieuwe bloedlijn zoekt of zijn Barnevelder krieltoom wil uitbreiden.
✅ Zuiver ras
✅ Mooie diepe kleur en duidelijke dubbele zoom
✅ Opgegroeid met meerdere hanen (sociaal)
✅ Tam en eten uit de hand
✅ Geschikt voor fok of hobby
Niet voor slacht
Stuur gerust een bericht voor meer informatie of extra foto’s!
Wij hebben een mooie witte jonge barnevelder kriel haan van 10 weken oud, die nog een huisje zoekt.
Haantje is raszuiver.
Binnenkort begin ik aan het broeden van Barnevelders dubbel gezoomd, ouders zijn niet verwant. kippen te bekijken op https://kippencamera.nl
Haan: https://www.reddit.com/r/Barnevelder/comments/1j785qy/barnevelder_haan_8_maanden_oud/
Ik zoek 4 jonge barnevelder kipjes, dubbelgezoomd, voor de gezelligheid in mijn tuin.
Ik ben op zoek naar 2 barneveld kuikens dubbel gezoomd.
Liefst tussen alkmaar en schagen.
Ik ben op zoek naar een Barnevelder haan dubbel gezoomd goud. Woon in Zelhem.
Hallo Wilma. Ben je nog op zoek naar een haan?
Graag 4 volwassenen hen en 1 volwassen haan
Binnenkort wil ik graag drie jonge barnevelder kippen hebben, hoofdzakelijk voor de leg.
Wie heeft wat in de aanbieding
Hoi hoi, ik ben op zoek naar 6 goud dubbelgezoomde hennen, van ronde de 20 weken. Ik woon tegen de Belgische grens bij Antwerpen, een uurtje rijden geen probleem.
Ben opzoek naar 2 barnevelder hennen (groot ras) geelwit dubbelgezoomd.
0650971809
Te koop jonge Barnevelder hennen en hanen
Tel 0622136869
Hallo,
Ik ben opzoek naar een goud dubbelgezoomde barnevelder haan van het grote soort, het liefst volwassen.
Gr Lex
Ik heb een huis, is alleen niet volwassen. Het is een kuiken van 4 weken oud.
Meneer uit Drachten met zwarte Barnevelder kriel zou u mij terug willen bellen bedankt. Bouwe de Groot Grouw. 0651610807.
Goedendag, Ik ben op zoek naar een paar barnevelderkriel hennen. Zilver of blauw dubbelgezoomd.
Graag in omgeving Noord-Holland/Zuid-Holland/Utrecht.
Ik ben op zoek naar 2 dubbel gezoomde barnevelder ( groot ras ) hennen in de buurt van Meppel.
Hoi,
Ik ben op zoek naar 4 gezoomde Barneveldhennetjes( (groot) in de buurt van Achtmaal (NB) . Zilver en/of goud. 4 maanden oud is prima. Ik hoor het graag, mocht iemand mij blij kunnen maken.
Ben op zoek naar 3of 4 Barneveldse kippen graag dubbel gezoomd ik woon in Lutten Overijssel zou mooi zijn zo binnen de 50 km.
ik zoek zwarte kriel Barneveld kippen. Alvast bedankt info 0651610807.
Ik ben op zoek naar toom of enkel Barneveldse kriel zo donker mogelijk van kleur. bel gerust 0651610807.
Hallo,
Ik ben op zoek naar Barneveld kuikens krieltjes. Weet iemand een adres of een persoon. Laat me het weten. De kuikens zullen goed verzorgd worden.
Hallo.
Ik ben op zoek naar een barnevelder haan groot.
Kleurslag blauw.
Mijn fokhaan aangeschaft is onvruchtbaar.
Hoor graag van u.
Omgeving gelderland/brabant oost.
Helaas voor u heb ik mijn blauwe fokhaan 3 weken geleden verkocht. Als er verder geen reactie komt, wil ik wel met 2 andere fokkers contact opnemen om eventueel te bemiddelen. Mijn kuikens zitten nog onder de lamp en zijn volgend jaar pas bruikbaar.
Hallo, wie kan mij helpen met een mooie barnevelder haan van het grote soort in de kleur vuilwit.
Met vriendelijke groet,
Lex Vermeulen
Hallo, wij zijn op zoek naar vier hen kuikens van de zilver gezoomde barnevelder groot. Wie kan ons daar aan helpen?
Met vriendelijke groet,
Martin
Eigenlijk willen we 4 Barnevelder hennen dubbelgezoomd zilver van maximaal een paar weken oud.
Met vriendelijke groet,
Martin
Op dit moment heb ik 6 zilverzwart gezoomde grote hennen te koop met een onverwante haan. Mijn telnr is 06-10704956 of via mail info@aannemersbedrijfstil.nl.
Gr
Hans Stil
Ik ben op zoek naar broedeieren van de grote zwarte Barnevelder kip. En anders een aantal jonge hennen. Wie o wie kan mij helpen? Voorheen heb ik ze gehaald bij een fokker uit de Groene Kan
Beste Izak Jan,
Op dit moment heb ik 6 zwarte Barnevelder hennen van ongeveer 12 weken oud. Ze zijn geringd. Als je interesse hebt ben ik te bereiken op 06-10704956 of info@aannemersbedrijfstil.nl. Gr Hans Stil
Nou blijkbaar moet het opgegeven mailadres in het bericht zelf om te verschijnen: b.bijl@ziggo.nl. dus 1 a 2 jonge hennen van dit jaar gezocht ( na Pasen) die al naar buiten kunnen als toevoeging aan 2 5 jaar oude hennen. Ruime tuin met struiken en gras om vrij in te scharrelen en ' s nachts in ruim nachthok met overdekte ren. Liefst rond 1 uur rijden vanaf Leiden.
Niet handig , bij vorig bericht email vergeten. Bij deze alsnog.
Sinds 2016 heb ik Barnevelder hennen ( 3 soms 4, nu 2) vrij in de tuin 280m2 rondlopen met ruim nachthok en overdekte ren. De huidige hennen worden nu 5 jaar, zien er nog prachtig uit en leggen nog. Ik wil graag na Pasen 1 of 2 jonge gezonde hennen zonder bloedluis ( nog nooit gehad geluklig) van dit jaar toevoegen die al naar buiten kunnen. Leuk om een andere kleurslag te hebben dan de huidige dubbelgezoomde ( zwart-brons en Zwart- zilver). Heb eerder een wit-gelige gehad.
Te koop jonge Barnevelders dubbel gezoomd 7 weken oud
hebben geen verwarming meer nodig. Tel 0622136869
Deurne Noordbrabant
PS: mijn tel nr: 0620365255
Email: j.komdeur@rug.nl
Helaas mijn barnevelderhen vanmorgen overleden van ouderdom. Ik ben op zoek naar grote barnevelderhen dubbelgezoomd. Wie kan me helpen? Ik woon net onder groningen. Kippen lopen bij mij los rond de boerderij.
We zijn op zoek naar 2 Barnevelder kriel hennen die we kunnen plaatsen bij 2 Amrock kriel. De Amrock zijn ong 1,5 jaar. Dus minimaal 16 weken oud zou fijn zijn.
We wonen in Kesteren (Betuwe)
Te koop aangeboden,
Een toom witte Barnevelder krielen van 2023. De toom bestaat uit 1 haan en 4 hennen. De haan is niet verwant aan de hennen. Voor vragen mag u altijd bellen of mailen.
Provincie Groningen
Telefoonnummer 0614516380
Email bergfans@ziggo.nl
Te koop aangeboden,
Een mooie foktoom Barnevelder krielen in de nieuwe kleurslag mahonie roodbruin. De toom bestaat uit 1 haan(2022) en 4 hennen(2023).
Voor vragen mag u altijd mailen of bellen.
a.arnodeboer@gmail.com
0611057686
Te koop jonge barnevelder hennen 6 weken oud,
hebben geen verwarming meer nodig.
Tel 06-22136869
Te koop; mooie Barnevelder fokhanen (groot) die hier gezorgd hebben voor voldoende nageslacht. in de kleuren dubbel gezoomd, zilver-zwart dubbelgezoomd, blauw (ongezoomd) en zwart. reactie graag mailen naar info@blok-bouw.nl. (omgeving Groningen)
Hoi,
Ik ben op zoek naar een zilver dubbel gezoomde barneveldse krielhaan. De onze is helaas dood gegaan. Iemand nog er 1 over?
Hoi, Ik wil graag vragen over Barnevelder kip. Als iemand mij kunnen help.
ik ben dankbaar
U mag mij altijd bellen dan probeer ik uw vragen te beantwoorden. Gr Hans Stil (06-10704956)
ik ben op zoek naar 3 a 4 jonge barnevelder hennen (geen kriel !)
Ik ben gewoon een kippenliefhebber, nijn het enige wat ik wil, zijn diverse kleuren.
En dus jonge hennen, kleur, staart, verkeerd kammetje of veerfoutjes dat maakt mij niet uit. Als ze maar tam zijn en eitjes gaan leggen.
En graag uit de buurt van Friesland Drenthe Groningen of Flevopolder.
Zijn er fokkers die hennetjes in de aanbieding hebben, hoor ik dat graag 😊
Goedemorgen, ik ben op zoek naar 5 Barnevelder krielen zilver of goud gezoomd. Het nieuwe kippenhok staat klaar met grote ren en uitloop in de tuin. We wonen in de buurt van Oss, een stuk rijden is geen probleem en doen we graag voor onze nieuwe aanwinst. Wie kan ons helpen?
Een mooie foktoom Barnevelder kriel mahonie rood/bruin. Jonge haan en hen van 2024 en oude hen van 2023. Haan is onverwant en de hennen zijn moeder dochter. Een mooie toom om de fokkerij op te starten. Prijs komen we wel uit.
Ik ben dringend op zoek naar een Barnevelder krielhaantje dubbel gezoomd ( de klassieke kleurslag)Een paar hennetjes wil ik ook nog wel.
is goed
Beste Barnrvelder liefhebbers/fokkers, Ik ben op zoek naar 2 jonge grote dubbelgezoomde hennen met (liefst niet verwant) haantje. Ik bied de kippen een ruim binnenhok met ruime 16m2 meter uitloopren en overdag mogelijkheid om op 1 hectare los te lopen. Ik heb al 3 oudere hennen (4 en 5 jaar) die bijzonder tam zijn (springen op schoot om daar te gaan slapen....). Mijn telefoonnummer 0613390611.
Omgeving Loenen Gelderland zou fijn zijn :-)
Mijn telnr is: 06-10704956